You are not logged in.

Intrebare generala sjur vs brenfriaz

1

Wednesday, May 2nd 2018, 5:13pm

sjur vs brenfriaz

Salut! Vă rog să ma ajutati cu următoare intrebare. Am loc 296 si joc pe daune. Am următoarele iteme : orrech, jaga, enzephalor, liric ( schimb la 296 cu khult), relva, effenil si jissandra. Am in inventar sjur dar nu stiu daca merita sa mai iau brenfriaz daca joc pe daune. ( sjur mizează pe sanse ) ce părere aveți? Daca ajuta.. Forrta 528, aparare dex si rez 430,carisma 263

2

Wednesday, May 2nd 2018, 9:37pm

Abilitatile sunt irelevante, din punctul meu de vedere. Te axezi pe talente si pe iteme. Din vreme ce preferi daunele si probabil te axezi in principal pe sansa proprie, brenfriaz te-ar coafa cel mai bine. Sjur ar merita pastrat in anumite cazuri, daca le intalnesti in raza de atac, altfel, nu prea o sa iti fie de folos prea mult timp, din vreme ce nu joc la sansa minus.
Revino-ti :)))

3

Wednesday, May 2nd 2018, 9:44pm

Îmi era dor de tine :)). Merci, doar ca mi se parea aiurea sa folosesc un item fara pietre cand as putea sa folosesc sjur

4

Thursday, May 3rd 2018, 11:26pm

Salut!
La cum zici tu ca joci pe daune, sjur nu prea te poate ajuta, pentru ca ai avea nevoie si de sanse plus in fata adversarilor care merg pe sanse minus si de daune in fata celor care merg tot pe daune, astfel te-ar ajuta mai mult brenfriaz in combinatia asta

5

Friday, May 4th 2018, 4:09pm

Merci mult . am.luat brenfriaz si castig 95% din lupte. la lvl 299 ma bat vei de 400-500 la 2k diferenta. Probabil la 300 cu un atac în + se intampla minuni.

6

Monday, May 7th 2018, 11:54am

Raspuns primit, topic inchis.